Co robią 4 motocykle w basenie? Fontannę z tęczą!
Piotr Jędrzejak
24 października 2013

Brazylijscy motocykliści są tak zdolni, że za pomocą koni mechanicznych potrafią stworzyć tęczę.

Pomysł jest szalony, a nawet bardzo szalony, ale w gruncie rzeczy całkiem zabawny. Czterech motocyklistów wjeżdża na przydomowy basen i parkuje swoje motocykle tak, aby tylne koło zwisało z krawędzi basenu, częściowo zanurzając się w wodzie. Całkiem proste prawda? Jedyne co może tu ucierpieć, to porysowana owiewka pod silnikiem – no ale czego się nie robi dla nauki!

Oczywiście coś mogło pójść nie tak, ktoś mógł się poślizgnąć i efektem domino wepchnąć motocykle do basenu… Ale na szczęście nie tym razem (chociaż przypuszczamy, że taki zwrot akcji zdecydowanie podniósłby oglądalność klipu).

Zobacz też: Jak umyć pociąg… motocyklem?

Żeby stworzyć cudowną fontannę razem z tęczą potrzebujecie więc jedynie basenu i czterech motocykli. Dużo ilość piwa prawdopodobnie też ukrywa się gdzieś w tym przepisie. Zobaczcie:

http://www.youtube.com/watch?v=D9srG0SVcrg

Paweł, dzięki za podesłanie linka!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły