Było blisko: przecenił swoje umiejętności, wypadł z zakrętu

- Piotr Jędrzejak

Gość sam nie jest pewien jak mu się to udało, ale nie zaliczył gleby!

Kto z Was nigdy nie potraktował zjazdu lub wjazdu na obwodnicę jako dobrej okazji na szybkie złożenie się w winkiel? Właśnie tak zrobił vlogger motocyklowy, GxxerGinger. Niestety, gdy miał na liczniku ok. 110 km/h okazało się, że zakręt się zacieśnia. Teoretycznie mógł złożyć motocykl mocniej i nic by się nie stało. W praktyce – jak sam przyznaje – zabrakło mu umiejętności i doświadczenia. Spanikował, wyprostował motocykl i poszedł w zielone. Miał ogromne szczęście, że się nie przewrócił…

GxxerGinger wyciągnął z tego nauczkę. Po pierwsze pojedzie na tor, aby się trochę podszkolić. A po drugie, od teraz będzie jeździł na 70% swoich umiejętności, aby zawsze pozostawić sobie 30-procentowy margines błędu. Rozsądnie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl