Szalony skuterzysta na odrestaurowanej Vespie: tego nie pokażesz kolegom

- Piotr Jędrzejak

Odnowienie tej Vespy 50 Special pochłonęło około 25000 zł, ale teraz można nią ganiać na kole!

Gdzieś we Włoszech mieszka Nicola Pellistri, który w internecie podpisuje się Niculin93 (co pewnie zdradza też jego wiek). Niculin zajmuje się odrestaurowywaniem starych skuterów Vespa, a oczywiście najlepszym dziełem jest jego prywatna, 4-biegowa Vespa 50 Special z 1981 roku. W jej odnowienie chłopak włożył sporo serca, wysiłku i pieniędzy. Sam silnik to koszt blisko 10 000 zł, a nadwozie i podwozie pochłonęły kolejne około 15 000 zł. Spora kwota, ale trzeba przyznać, że skuter teraz naprawdę daje radę! Szczegóły znajdziecie na stronie Niculina.

Niculin wybrał się na przejażdżkę z kolegą na dużym nakedzie. Niestety kolega nie za bardzo ogarniał, więc Niculin szybko go wyprzedził. Na kole. Cóż, na miejscu gościa na Hondzie, raczej nie chwalilibyśmy się tym filmem przed kolegami…

Go, Quattrini Go!LINK al video completo su YOUTUBE:https://www.youtube.com/watch?v=HYYBYGFI8kE

Posted by Nicola Pellistri on 4 marca 2015

Jeżeli chcecie zobaczyć pełny film z tej pojeżdżawki, polecamy (wyprzedzanie dzieje się w okolicy 1:25):

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl