Było blisko: motocyklista na enduro prawie wpada pod ciężarówkę

- Piotr Jędrzejak

Motocyklista jechał pod prąd – nic dziwnego, że kierowca ciężarówki go nie zauważył.

Jeżeli dobrze słyszymy, wypadek miał miejsce gdzieś w Rosji. Wszystko nagrało się na kamerce pokładowej w samochodzie. Akcja zaczyna się, gdy motocyklista na enduro wyprzedza samochody – robi to pomimo linii ciągłej oddzielającej różne kierunki ruchu. Jedzie stojąc, niczym się nie przejmując… Aż do momentu, w którym dojeżdża do skrzyżowania, a tam ciężarówka włącza się do ruchu skręcając w lewo!

Przy hamowaniu puścił przód, w końcu to opony niedopasowane do jazdy po asfalcie. Motocyklista wywraca się i na centymetry omija ciężarówkę. Jego motocykl odbija się od ostatniego koła naczepy.

I co? Motocyklista wstaje, otrzepuje się i odjeżdża. Pewnie dlatego, że to Rosja, a motocykl nie ma rejestracji i pewnie w ogóle nie jest dopuszczony do ruchu publicznego…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl