Bike Spa – automatyczna myjnia motocyklowa

- Piotr Jędrzejak

Mycie motocykla dla jednych jest rytuałem, dla innych udręką.

Myślę, że autor poniższego wynalazku raczej należał do tej drugiej grupy. Bike Spa jest najzwyczajniejszą myjnią automatyczną, taką jak dla samochodów, ale dopasowaną do motocykli. Pomysł funkcjonuje już 5 lat i pochodzi z Izraela, natomiast egzemplarz, który widzicie poniżej znajduje się obok salonu Hondy w Genewie. Kolega po fachu z szwajcarskiego acidmoto.ch postanowił sprawdzić wynalazek na własny rachunek, zobaczcie sami:

W procesie używane są biodegradowalne środki myjące, a całe mycie kosztuje 8,20 euro. Myślicie, że zaschnięte muchy na owiewce poddadzą się zabiegowi?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl