Bardzo DUŻY gość ostro gania na S1000RR

- Piotr Jędrzejak

165 kg wagi sprawia, że pokonywanie zakrętów jest trochę trudniejsze.”

Pierwszych kilka ujęć z Chrisem Krampem widzieliście w ramach ostatniej kompilacji z Mulholland Drive od Rnickeymouse’a. Gość wzbudził tak ogromne zainteresowanie w internecie, że Rnickey postanowił poświęcić mu cały odcinek. Jak na pewno zauważyliście, Kramp ma sporą nadwagę, ale przy tym jest ogromnym fanem motoryzacji – szczególnie tej szybkiej. Posiada m.in. BMW S1000RR, często odwiedza krętą sekcję Snake na Mulholland Highway i trzyma tempo najszybszych chłopaków.

Kramp jest też bardzo pozytywnym gościem. Jak sam mówi z uśmiechem: „Litr to jedyne wyjście, gdy jest się tak dużym jak ja. Wiesz, 165 kg wagi sprawia, że pokonywanie zakrętów jest trochę trudniejsze.”

Chris ma kombinezon specjalnie uszyty przez firmę Comet, a o modyfikacjach swojego BMW mówi: „Taaak, będąc trochę wyższym, wrzuciłem akcesoryjne clipony, regulowane sety, regulowane dźwignie i to daje radę.”

Na koniec Kramp dodaje: „Najczęściej ludzie mówią, że daję im nadzieję. Skoro ja mogę to zrobić, nie ma wymówek.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl