Bączki na quadzie ze spektakularnie nieudanym finałem

- Piotr Jędrzejak

Wygląda na to, że mamy tu kandydata nowego króla internetu!

Akcja zdarzyła się kilka dni temu, 17. stycznia w mieście New Bedford w stanie Massachusetts. Gość na quadzie chciał pochwalić się, jak cudownie kręci bączki na swoim tylnonapędowym quadzie. No i rzeczywiście wychodzi mu to całkiem nieźle – widać, że nie robi tego pierwszy raz. Pewnie dlatego postanowił nie zakładać kasku, bo po co. Miał pełną kontrolę nad sytuacją – dopóki jej nie stracił…

Okej, przyznajemy, ciężko się nie śmiać. Ale z drugiej strony potraktujcie tę glebę jako przykład – lepiej poświęcić chwilę na założenie kasku, niż później wylądować twarzą na asfalcie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl