Daniel Bukowski dołącza do Ducati Toruń Motul Team

- MotoRmania

Zespół Ducati Toruń Motul Team przystąpi do rywalizacji w sezonie 2016 Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w jeszcze mocniejszym składzie. Do ekipy z Torunia dołączył II Wicemistrz Polski Superbike Daniel Bukowski.

informacja prasowa

Znany jako „Buła” zawodnik pojawił się na torach WMMP w 2007 roku, z miejsca wygrywając Puchar Polski Rookie 600 i przenosząc się do mistrzowskiej klasy. Od tamtej pory z sukcesami startował w klasach Stocksport 600, Supersport, w której został mistrzem Polski i Superstock 600, w której dwukrotnie sięgał po puchar Alpe Adria.

Daniel Bula Bukowski w Ducati Motul Torun Team (2)Po tych występach przeniósł się w minionym sezonie do klasy Superbike, gdzie wywalczył tytuł II Wicemistrza Polski i będzie starać się poprawić swoje osiągnięcie na motocyklu Ducati.

Daniel Bukowski: „Ducati Toruń Motul Team od początku swojego istnienia był bliski mojemu sercu dzięki niesamowitej atmosferze tworzonej przez jego członków. Nie ukrywam, że podczas weekendów wyścigowych byłem jego częstym gościem i dzięki jego uprzejmości mogłem przed dwoma laty przejechać kilka okrążeń na Panigale, które pozostawiło po sobie niesamowite wrażenie. Z dużą radością przyjąłem więc propozycję stania się członkiem rodziny Ducati. Z niecierpliwością odliczam dni do pierwszych testów i wyścigów. Życzę wszystkim krótkiej i ciepłej zimy i do zobaczenia na torze!”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl