A Ty co robisz, gdy piesi wchodzą Ci pod koła?
Piotr Jędrzejak
2 września 2014

Sprawdźcie „kompilację głupich przechodniów” spotkanych przez motocyklistę z kamerką!

ARidersLife jest całkiem znanym moto-vloggerem z całkiem sporym stażem na dwóch kołach. Jeździ sporo po mieście, a to oznacza też, że spotyka go to samo, czego doświadczył prawdopodobnie każdy motocyklista. Piesi.

Trzeba przyznać, że piesi czasami zachowują się jak święte krowy i trzeba na nich uważać bardziej, niż na dziecko wypuszczone do wesołego miasteczka. Przyznajcie – ile razy zdarzyło się Wam, że jakiś totalnie nieświadomy człowiek postanowił wejść na pasy na czerwonym (albo w ogóle nie na pasach) prosto pod koła Waszego motocykla? Nas też to spotyka. I przyznajcie – o ile panujecie nad sytuacją – ile razy zdarzyło się Wam celowo straszyć takich pieszych?

KONIECZNIE obejrzyjcie też przezabawne kompilacje od brytyjskiego vloggera RoyalJordanian, który straszył takich pieszych swoim głośnym wydechem: kompilacja 1 oraz kompilacja 2.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły