A Ty co robisz, gdy piesi wchodzą Ci pod koła?

- Piotr Jędrzejak

Sprawdźcie „kompilację głupich przechodniów” spotkanych przez motocyklistę z kamerką!

ARidersLife jest całkiem znanym moto-vloggerem z całkiem sporym stażem na dwóch kołach. Jeździ sporo po mieście, a to oznacza też, że spotyka go to samo, czego doświadczył prawdopodobnie każdy motocyklista. Piesi.

Trzeba przyznać, że piesi czasami zachowują się jak święte krowy i trzeba na nich uważać bardziej, niż na dziecko wypuszczone do wesołego miasteczka. Przyznajcie – ile razy zdarzyło się Wam, że jakiś totalnie nieświadomy człowiek postanowił wejść na pasy na czerwonym (albo w ogóle nie na pasach) prosto pod koła Waszego motocykla? Nas też to spotyka. I przyznajcie – o ile panujecie nad sytuacją – ile razy zdarzyło się Wam celowo straszyć takich pieszych?

KONIECZNIE obejrzyjcie też przezabawne kompilacje od brytyjskiego vloggera RoyalJordanian, który straszył takich pieszych swoim głośnym wydechem: kompilacja 1 oraz kompilacja 2.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl