4-letni Tima Kuleshov: największy badass ze wszystkich motocyklistów
Piotr Jędrzejak
29 marca 2017

Tima uwielbia motocykle, a rodzice pomagają rozwijać jego pasję – dzięki nim ma już kilka motocykli!

Pod koniec 2015 roku publikowaliśmy film o dwóch młodych zawodnikach: 2-letnim motocykliście i 4-letnim gokartowcu. Wspomniany dwulatek to Tima Kuleshov z Ukrainy – teraz ma jakieś 4,5 roku i wciąż nie porzucił swojej pasji. Ostatnio po internecie rozchodzi się reportaż z jego udziałem, nagrany przez Barcroft TV. W czasie reportaży Tima miał jeszcze 3 lata, ale w gruncie rzeczy nie zmienia to niczego.

Poza motocyklami, Tima lubi narty i trampolinę – ewidentnie czerpie radość z adrenaliny. Jeździ na mini-bike’u, na małym crossie oraz na mini-bike’u do stuntu. Najbardziej urzekł nas jednak jego elektryczny pick-up z przyczepką zapakowaną mini-stunt-psem. Tima po prostu wymiata! Ogromny szacun należy się także jego rodzicom za rozwijanie pasji młodego. Zapamiętajcie nazwisko Tima Kuleshov – coś czujemy, że usłyszymy o nim jeszcze nie raz.

Najlepiej!

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły