4-letni Tima Kuleshov: największy badass ze wszystkich motocyklistów

- Piotr Jędrzejak

Tima uwielbia motocykle, a rodzice pomagają rozwijać jego pasję – dzięki nim ma już kilka motocykli!

Pod koniec 2015 roku publikowaliśmy film o dwóch młodych zawodnikach: 2-letnim motocykliście i 4-letnim gokartowcu. Wspomniany dwulatek to Tima Kuleshov z Ukrainy – teraz ma jakieś 4,5 roku i wciąż nie porzucił swojej pasji. Ostatnio po internecie rozchodzi się reportaż z jego udziałem, nagrany przez Barcroft TV. W czasie reportaży Tima miał jeszcze 3 lata, ale w gruncie rzeczy nie zmienia to niczego.

Poza motocyklami, Tima lubi narty i trampolinę – ewidentnie czerpie radość z adrenaliny. Jeździ na mini-bike’u, na małym crossie oraz na mini-bike’u do stuntu. Najbardziej urzekł nas jednak jego elektryczny pick-up z przyczepką zapakowaną mini-stunt-psem. Tima po prostu wymiata! Ogromny szacun należy się także jego rodzicom za rozwijanie pasji młodego. Zapamiętajcie nazwisko Tima Kuleshov – coś czujemy, że usłyszymy o nim jeszcze nie raz.

Tima Kuleshov w swoim pickupie ze stunt psem

Najlepiej!

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl