Royal Enfield: 0-100km/h w 5 sekund
MotoRmania
28 stycznia 2020

Ten film pokazuje nie tyle osiągi co wspaniałą pasję. Można mieć niesamowitą satysfakcję z własnych modyfikacji i cieszyć się jazdą o poranku.

Nowe ECU z niestandardową mapą paliwa, nowy wydech i filtr powietrza  Oto hinduski sposób na zwiększenie mocy Royala Enfielda Interceptora 650 z 36 do ponad 42KM. Jeżeli połączycie to ze znacznym obniżeniem wagi (poprzez customowe zabiegi )nagle motocykl kojarzony raczej z tradycyjnym sposobem jazdy może przynieść odrobinę sportowych emocji.  No dobra, przyspieszenie od 0 do 100km/h w 5 sekund nie jest żadną sensacją ( tym bardziej, że pomiar należy uznać, za orientacyjny), ale otwiera przed kierowcą Enfielda całe morze nowych doznań. A do tego dochodzi satysfakcja, że uzyskano te osiągi własnymi modyfikacjami. Mamy wielu znajomych, którzy marzą o posiadaniu maszyny tej marki i kombinują jak sprowadzić nowe egzemplarze z Indii gdzie są bardzo tanie. Jest coś w Royal Enfieldzie co powoduje, że ta marka przyciąga zapachem brytyjskiej herbaty z Azji.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły