Royal Enfield: 0-100km/h w 5 sekund

- MotoRmania

Ten film pokazuje nie tyle osiągi co wspaniałą pasję. Można mieć niesamowitą satysfakcję z własnych modyfikacji i cieszyć się jazdą o poranku.

Nowe ECU z niestandardową mapą paliwa, nowy wydech i filtr powietrza  Oto hinduski sposób na zwiększenie mocy Royala Enfielda Interceptora 650 z 36 do ponad 42KM. Jeżeli połączycie to ze znacznym obniżeniem wagi (poprzez customowe zabiegi )nagle motocykl kojarzony raczej z tradycyjnym sposobem jazdy może przynieść odrobinę sportowych emocji.  No dobra, przyspieszenie od 0 do 100km/h w 5 sekund nie jest żadną sensacją ( tym bardziej, że pomiar należy uznać, za orientacyjny), ale otwiera przed kierowcą Enfielda całe morze nowych doznań. A do tego dochodzi satysfakcja, że uzyskano te osiągi własnymi modyfikacjami. Mamy wielu znajomych, którzy marzą o posiadaniu maszyny tej marki i kombinują jak sprowadzić nowe egzemplarze z Indii gdzie są bardzo tanie. Jest coś w Royal Enfieldzie co powoduje, że ta marka przyciąga zapachem brytyjskiej herbaty z Azji.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl