Hostessy i dziewczyny na wystawie Moto Expo 2017: galeria zdjęć

- Piotr Jędrzejak

Nie tylko na motocyklach można było zawiesić oko…

Miniony weekend w Warszawie okazał się słoneczny i niezwykle przyjazny motocyklistom. Dopisała temperatura, a więc na ulice z godziny na godzinę wyjeżdżało coraz więcej jednośladów. Ale miniony weekend to również warszawska wystawa motocyklowa – Moto Expo Polska 2017!

Wystawa miała miejsce w centrum wystawienniczym Expo XXI i mogliście zobaczyć tutaj wiele motocyklowych nowości. Wiemy też, że wielu z Was przyjechało na miejsce na kołach, na motocyklach – idealnie! Oczywiście premiery motocyklowe to nie wszystko, bo było kilka stref specjalnych oraz atrakcje dodatkowe, a także wszelkiego rodzaju akcesoria. Pełną relację z Moto Expo XXI znajdziecie na naszym portalu już niebawem, a teraz mamy dla Was galerię zdjęć z dziewczynami i hostessami, które można było oglądać przy motocyklach!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl