Hostessy i dziewczyny na wystawie Moto Expo 2017: galeria zdjęć
Piotr Jędrzejak
6 marca 2017

Nie tylko na motocyklach można było zawiesić oko…

Miniony weekend w Warszawie okazał się słoneczny i niezwykle przyjazny motocyklistom. Dopisała temperatura, a więc na ulice z godziny na godzinę wyjeżdżało coraz więcej jednośladów. Ale miniony weekend to również warszawska wystawa motocyklowa – Moto Expo Polska 2017!

Wystawa miała miejsce w centrum wystawienniczym Expo XXI i mogliście zobaczyć tutaj wiele motocyklowych nowości. Wiemy też, że wielu z Was przyjechało na miejsce na kołach, na motocyklach – idealnie! Oczywiście premiery motocyklowe to nie wszystko, bo było kilka stref specjalnych oraz atrakcje dodatkowe, a także wszelkiego rodzaju akcesoria. Pełną relację z Moto Expo XXI znajdziecie na naszym portalu już niebawem, a teraz mamy dla Was galerię zdjęć z dziewczynami i hostessami, które można było oglądać przy motocyklach!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły