Radny chce ZAMKNIĘCIA toru w Kisielinie. Mobilizuje mieszkańców!

- MotoRmania

Sytuacja wokół torów robi się skandaliczna – dla niektórych jest to zwykła próba zbicia politycznego kapitału.

Pomimo, że okoliczni mieszkańcy wypowiadają się o torze dosyć pochlebnie ( takie nagrania można znaleźć na portalu Radia Zielona Góra : http://www.rzg.pl/105904/105904/?fbclid=IwAR17-6yHjVQmUePDK3qYoz8QM5UsTyVnct8JUq71UP0AdoFj2CYHQF1I9qw) pan radny Mariusz Rosik postanowił wykreować „wspólnego wroga”, od którego mógłby w przyszłości „uwolnić” lokalnych wyborców i stać się ich bohaterem.

W ten sposób, po aferze wokół tory w Bednarach, zaczyna się kolejna kampania przeciwko wspaniałym miejscom do trenowania i przeprowadzania zawodów… Miejmy nadzieję, że będzie nieskuteczna a pan Radny znajdzie inny sposób na zbijanie kapitału politycznego. Pan radny reprezentuje Platformę Obywatelską – jeżeli ta chce stracić głosy wyborców to gratulujemy. Może to powinno dojść do rozsądnych osób i ktoś tego pana zdyscyplinuje? Rozpowszechnijcie tą wiadomość. Być może odniesie jakiś skutek…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl