Puzio nabrał Polskę! Cała akcja była ustawką!
MotoRmania
12 maja 2020

Jedną rzecz Artur Puzio wygrał na pewno – ogromną ilość odsłon na kanale. Czy koszt nie jest przypadkiem zbyt duży? Wasze reakcje dadzą odpowiedź.

Artur Puzio właśnie opublikował film, z którego jasno wynika, że cała akcja była zaplanowaną ustawką z uwzględnieniem dziennikarza Tygodnika Poradnika Rolniczego. Film, z rzekomej bijatyki z rolnikiem był również zainscenizowany, a kulisy ukazują, że to zaprzyjaźniony Mirek, który po wyjściu z wody przybija z Arturem piątkę. Puzio informuje, że akcja miała na celu wskazanie jak ciężka jest praca rolnika, i zbudowaniu mostu pomiędzy rolnikami i motocyklistami. Sam pracuje w gospodarstwie, do nagrania jeździł po swojej łące, a kiedy przeciął pole to było to wcześniej uzgodnione z właścicielem, który wyraził zgodę. Bardzo interesują nas wasze komentarze w tej sprawie.

https://www.youtube.com/watch?v=E2DGDGBD7OU
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły