Puzio nabrał Polskę! Cała akcja była ustawką!

- MotoRmania

Jedną rzecz Artur Puzio wygrał na pewno – ogromną ilość odsłon na kanale. Czy koszt nie jest przypadkiem zbyt duży? Wasze reakcje dadzą odpowiedź.

Artur Puzio właśnie opublikował film, z którego jasno wynika, że cała akcja była zaplanowaną ustawką z uwzględnieniem dziennikarza Tygodnika Poradnika Rolniczego. Film, z rzekomej bijatyki z rolnikiem był również zainscenizowany, a kulisy ukazują, że to zaprzyjaźniony Mirek, który po wyjściu z wody przybija z Arturem piątkę. Puzio informuje, że akcja miała na celu wskazanie jak ciężka jest praca rolnika, i zbudowaniu mostu pomiędzy rolnikami i motocyklistami. Sam pracuje w gospodarstwie, do nagrania jeździł po swojej łące, a kiedy przeciął pole to było to wcześniej uzgodnione z właścicielem, który wyraził zgodę. Bardzo interesują nas wasze komentarze w tej sprawie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl