Program TVP atakuje tor w Bednarach pod dyktando mieszkańców.

- MotoRmania

Zaangażowano „puszczę”, „wilki”, ludzi którzy chodzą po własnym ogrodzie ze słuchawkami ochronnymi na uszach..

Kampania przeciwko działalności Bednary Driving City zatacza coraz szersze kręgi – mieszkańcom udało się wykorzystać TVP do publikacji programu „Alarm”, który ewidentnie przedstawia sprawę pod kątem krzywdy społecznej jaka się dokonuje. I to pomimo, że w pewnym momencie w materiale pada stwierdzenie, iż podczas pomiarów normy hałasu w zasadzie nie zostały przekroczone – jednak zawsze jest jakieś „ale”… Tutaj znajdziecie link do reportażu.

https://vod.tvp.pl/video/alarm,25052020,47879886

Tomasz Borysławski, Prezes Zarządu Sobiesław Zasada Centrum, zapowiedział podjęcie kroków prawnych przeciwko jego autorom:

Drodzy Klienci i Współpracownicy, 

nawiązując do wczorajszego (25.05.2020) reportażu telewizyjnego wyemitowanego w programie TVP 1 pt. ALARM!, sugerującego, iż Spółka prowadzi nielegalną działalność w zakresie „wyścigów” samochodowych, z całą stanowczością stwierdzamy, że zawiera on szereg nieprawdziwych i zmanipulowanych informacji.

Jak doskonale wiecie Spółka nasza zajmuje się na co dzień szkoleniem kierowców z wykorzystaniem samochodów cywilnych, tymczasem w materiale pokazywano jedynie wyrywki z filmów powszechnie dostępnych w internecie, a związanych z zaprzestaną już od dłuższego czasu imprezą POWER STAGE BEDNARY.

Od wielu miesięcy padamy ofiarą zorganizowanej i nastawionej na szkodę naszej firmy akcji kilku osób, przejawiającej się w nasyłaniu nieskończonej ilości interwencji policji, kontroli wszystkich możliwych organów i instytucji, które do tej pory nie wykazały żadnych istotnych naruszeń czy zaniedbań.

Niezrozumiałe jest dla nas, że obecny Burmistrz Miasta Pobiedzisk jest współinicjatorem i propagatorem tych działań, gdyż jako osoba publiczna powinien kierować się obiektywnym interesem wszystkich mieszkańców i firm działających na zarządzanym przez Niego terenie.

Oczywiście reprezentowana przeze mnie firma podejmie wszystkie przewidziane prawem kroki mające na celu ochronę jej praw.

Z poważaniem
Tomasz Borysławski
Prezes Zarządu Sobiesław Zasada Centrum

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl