Poznaj pierwszy na świecie namiot „nad-motocyklowy”.

- MotoRmania

Giant Loop, amerykańska firma specjalizująca się w hardcorowym sprzęcie przygodowym właśnie zaprezentowała pierwszy na świecie namiot do rozłożenia na siedzeniu motocykla. Nazywa się Ekspander Adventure STT.

Aprl-Fools-Bikes-and-BG-Flat-2048x1337
„Ważący nieco poniżej 9 kg  Expander pasuje do praktycznie każdego motocykla turystycznego, zapewniając 9m kwadratowych przestrzeni życiowej bezpiecznie umieszczonej nad ziemią”  – tak zapewnia firma z Oregonu, która stworzyła to cudo.
Namiot dysponuje zaawansowaną technologią – za pomocą aplikacji odpalamy system, który pomaga go nam złożyć i rozłożyć, posiada przeciwbakteryjne oświetlenie wewnętrzne UV, i barierę dla drapieżników Dyneema® / Kevlar® (zgłoszenie patentowe). Cena przy przedpłacie wynosi 299 USD, ale jest haczyk. Ten namiot ma być dostarczony dopiero za rok, czyli tak naprawdę chodzi o to, aby zobaczyć ile osób będzie nim zainteresowanych, ile wpłaci kasę,  i wtedy ewentualnie produkcja zostanie uruchomiona.

Zrzut ekranu 2020-04-02 o 10.19.37

P.S.

UWAGA!!! DALIŚMY SIĘ NABRAĆ- firma Giant Loop umieściła ten produkt na stronie wczoraj, tj. 01.04. 2020, a dzisiaj poinformowała, że to żart. Brawo! :):):)  – zrobili nas na szaro 🙂

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl