Poznaj pierwszy na świecie namiot „nad-motocyklowy”.
MotoRmania
2 kwietnia 2020

Giant Loop, amerykańska firma specjalizująca się w hardcorowym sprzęcie przygodowym właśnie zaprezentowała pierwszy na świecie namiot do rozłożenia na siedzeniu motocykla. Nazywa się Ekspander Adventure STT.


„Ważący nieco poniżej 9 kg  Expander pasuje do praktycznie każdego motocykla turystycznego, zapewniając 9m kwadratowych przestrzeni życiowej bezpiecznie umieszczonej nad ziemią”  – tak zapewnia firma z Oregonu, która stworzyła to cudo.
Namiot dysponuje zaawansowaną technologią – za pomocą aplikacji odpalamy system, który pomaga go nam złożyć i rozłożyć, posiada przeciwbakteryjne oświetlenie wewnętrzne UV, i barierę dla drapieżników Dyneema® / Kevlar® (zgłoszenie patentowe). Cena przy przedpłacie wynosi 299 USD, ale jest haczyk. Ten namiot ma być dostarczony dopiero za rok, czyli tak naprawdę chodzi o to, aby zobaczyć ile osób będzie nim zainteresowanych, ile wpłaci kasę,  i wtedy ewentualnie produkcja zostanie uruchomiona.

P.S.

UWAGA!!! DALIŚMY SIĘ NABRAĆ- firma Giant Loop umieściła ten produkt na stronie wczoraj, tj. 01.04. 2020, a dzisiaj poinformowała, że to żart. Brawo! :):):)  – zrobili nas na szaro 🙂

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły