Poprawiony KRGT-1.. Co za wahacz!

- MotoRmania

Na EICMA Arch Motorcycles pokaże kolejne dzieło sztuki.

Na 7 dni przed EICMA kontrolowana przez Keanu Reevesa Arch Motorcycles pokazała poprawionego KRGT-1. Wśród wielu małych zmian najbardziej znaczącą jest, że system ABS od Bosha będzie teraz standardowym wyposażeniem. Ale trudno nam oderwać wzrok od tego nowego wahacza… Oczywiście cena tych motocykli ma swoje uzasadnienie w częściach z górnej półki. Zawieszenie to Ohlins z pełną możliwością regulacji ( 48 mm średnicy widelca), a koła są wykonane z włókna węglowego przez BST. Hamują nas 6-tłoczkowe  monoblcki od ISR, a osprzęt hamujący pochodzi od Magury. Tłumik dostarcza Yoshimura ( tylko puszkę – układ jest wykonany przez Arch).  Jest w Polsce jakiś właściciel motocykli tej firmy? Zgłoście się do nas :):)

2020-arch-motorcycles-krgt-1 3 2020-arch-motorcycles-krgt-1 2020-arch-motorcycles-krgt-1 4 2020-arch-motorcycles-krgt-1 19 2020-arch-motorcycles-krgt-1 10 2020-arch-motorcycles-krgt-1 6 2020-arch-motorcycles-krgt-1 2020-arch-motorcycles-krgt-1 2

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl