One Atom Fragment – kask crossowy w świetnej cenie
MotoRmania
21 lutego 2014

Sezon zaczyna się rozkręcać, a to oznacza zakupy na nowy rok na motocyklu!

Szukasz kasku? Zastanawiasz się, który z nich będzie oferował najlepszy stosunek jakości do ceny? Masz niezbyt wysoki budżet? Marka One ma dla Ciebie idealną propozycję, a jest nią Atom w malowaniu Fragment!

Wydajność i komfort to idealne cechy charakteryzujące jazdę w zupełnie nowym kasku Atom. Atom został zaprojektowany z myślą o dzisiejszych sportowcach – ma czystą stylistykę i świeżą grafikę, a dodatkowo wzbogacony został o najnowsze technologie i funkcje zwiększające komfort. Lekka powłoka ze stopu poliwęglanu zapewnia optymalną wytrzymałość i pochłania wstrząsy. Świetna wentylacja, tak ważna w jeździe terenowej, zapewniona jest dzięki kanalikom w warstwie EPS i dużym odpowietrznikom. Wyściółka z kolei wykonana została z odprowadzającego wilgoć materiału, a do tego jest w całości wymienna. Specjalnie opracowany kształt kasku zapewnia zwiększone pole widzenia oraz gwarantuje lepsze dopasowanie gogli. Daszek ustawić można w dwóch pozycjach, a zapięcie jest typu DD.

One Atom oczywiście posiada homologację do zawodów oraz spełnia lub przekracza standardy bezpieczeństwa US DOT i ECE 22.05. Kask dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

Cena detaliczna to 690 PLN, a znaleźć go można na Sklep.MotoRmania.com.pl!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły