Wyciekły oficjalne zdjęcia Café Racera – BMW NineT! [Aktualizacja]
Piotr Jędrzejak
16 października 2013

Włoski portal La Repubblica opublikował wczoraj pierwsze zdjęcia najnowszego Cafe Racera od BMW. A my jesteśmy właśnie na prezentacji tego motocykla!

Ten wyciek najwyraźniej nie był w planach Niemieckiej marki, jako że Włosi całkiem szybko usunęli całą publikację razem z czterema fotkami. Jak to często bywa, w internecie nic nie ginie. Zobaczcie więc pierwsze oficjalne zdjęcia (wyglądające na część paczki prasowej) nowego BMW – są w galerii, na dole tego newsa.

Wiemy, że jest on motocyklem skonstruowanym na 90. rocznicę BMW, wiemy, że ma chłodzonego cieczą boksera serii R1200, ale nie wiemy jak się nazywa. Przy okazji ostatnich zdjęć szpiegowskich, ten Cafe Racer otrzymał dość dziwnie brzmiącą nazwę NineT. Tym razem, już przy oficjalnych zdjęciach Włosi ochrzcili go R Nine [patrz: aktualizacja].

Na oficjalną nazwę modelową i wszelkie pozostałe szczegóły wypada nam jeszcze trochę poczekać. Jedno jest pewne – na budżetowy motocykl nie ma co liczyć.

[Aktualizacja]

W momencie, gdy my siedzimy przed komputerami w szarej Warszawie, Simpson buja się po świecie. Właśnie przysłał dwa zdjęcia bezpośrednio z prezentacji tego motocykla bazującego na R1200R. Uwaga, jego oficjalna nazwa to NineT! Zobaczcie fotki od Simpsona, a więcej szczegółów już niebawem!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły