Triumph Tiger Explorer XC 2013 – szprychy i dodatki
Piotr Jędrzejak
3 września 2012

Triumph właśnie pochwalił się, że na najbliższy rok do swojej oferty doda trochę bardziej offroadowo nastawionego Tigera Explorera.

Motocykl dostanie dopisek XC, bezdętkowe koła ze szprychami oraz trochę dodatków (osłony na kierownicy, światła przeciwmgłowe, gmole silnika oraz aluminiowa płyta pod nim). Rozmiar kół pozostanie bez zmian – 19 cali z przodu i 17 z tyłu.

Poza tym, XC będzie dokładnie takim samym motocyklem, jak nie-XC. Triumph dostępny będzie w kolorze Khaki Green, a interwał pomiędzy serwisami to 10 000 mil. Na ten sprzęt Triumph udziela 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów. Więcej szczegółów do poznania już nie ma, więc czekać można na podanie oficjalnej ceny. Premiera Tigera Explorera XC odbędzie się na targach Intermot w Kolonii.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły