Trilobite wypuszcza nowy model jeansów motocyklowych
MotoRmania
13 marca 2017

TRILOBITE to czeski producent jeansowych spodni motocyklowych. Zespół wykwalifikownych projektantów a przy tym doświadczonych motocyklistów nigdy nie przestaje szukać i odnajdywać nowych i lepszych rozwiązań aby zapewnić klientom bezpieczną i wygodną jazdę.

Trilobite® to przede wszystkim kompleksowa i zaawansowana technologicznie odzież o nowoczesnym wyglądzie, zaprojektowana dla szerokiego grona motocyklistów. W kolekcji 2017 producent skupił się na cechach wodoodpornych jak również opracował nową warstwę zewnętrzną Trilobitex® wyposażoną w nanotechnologię.

W tym roku TRILOBITE wypuściło zapowiedź nowego modelu spodni: PROBUT X-FACTOR. Są to spodnie wyposażone w zewnętrzną warstwę wykonaną z CORDURA® denim fabric w połączeniu z COOLMAX®, które zapewniają motocykliście wysoką ochronę przed rozdarciem jak i komfort używania w bardzo ciepłe dni. Dodatkowo zostały wyposażone w całkowicie demontowalną podpinkę wyposażoną w wodoodporną membranę o parametrach: WTP 10.000 mm BRTH 10.000g/m2/24h zapewniającą motocykliście ochronę przed wodą i zimnem.

Co ciekawe Czesi zapewniają iż ich spodnie mają wyższą odporność na ścieranie i podwyższoną tolerancję na temperaturę powstającą podczas ślizgu niż spodnie skórzane. Wyniki ich testów można zobaczyć na powyższym wykresie. W zestawie producent dodaje świetne ochraniacze kolan lub kolan i bioder brytyjskiej firmy FORCEFIELD.
W sklepach pojawił się w marcu.
Ceny spodni w zależności od modelu wahają się od 569 do 1415 zł.
Szczegóły i dostępne modele znajdziecie na oficjalnej polskiej stronie www.trilobite.pl

Jeżeli szukacie nowych spodni na sezon 2017, to obejrzyjcie tę video-prezentację:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły