Trilobite wypuszcza nowy model jeansów motocyklowych

- MotoRmania

TRILOBITE to czeski producent jeansowych spodni motocyklowych. Zespół wykwalifikownych projektantów a przy tym doświadczonych motocyklistów nigdy nie przestaje szukać i odnajdywać nowych i lepszych rozwiązań aby zapewnić klientom bezpieczną i wygodną jazdę.

Trilobite® to przede wszystkim kompleksowa i zaawansowana technologicznie odzież o nowoczesnym wyglądzie, zaprojektowana dla szerokiego grona motocyklistów. W kolekcji 2017 producent skupił się na cechach wodoodpornych jak również opracował nową warstwę zewnętrzną Trilobitex® wyposażoną w nanotechnologię.

W tym roku TRILOBITE wypuściło zapowiedź nowego modelu spodni: PROBUT X-FACTOR. Są to spodnie wyposażone w zewnętrzną warstwę wykonaną z CORDURA® denim fabric w połączeniu z COOLMAX®, które zapewniają motocykliście wysoką ochronę przed rozdarciem jak i komfort używania w bardzo ciepłe dni. Dodatkowo zostały wyposażone w całkowicie demontowalną podpinkę wyposażoną w wodoodporną membranę o parametrach: WTP 10.000 mm BRTH 10.000g/m2/24h zapewniającą motocykliście ochronę przed wodą i zimnem.

abrasion1

Co ciekawe Czesi zapewniają iż ich spodnie mają wyższą odporność na ścieranie i podwyższoną tolerancję na temperaturę powstającą podczas ślizgu niż spodnie skórzane. Wyniki ich testów można zobaczyć na powyższym wykresie. W zestawie producent dodaje świetne ochraniacze kolan lub kolan i bioder brytyjskiej firmy FORCEFIELD.
W sklepach pojawił się w marcu.
Ceny spodni w zależności od modelu wahają się od 569 do 1415 zł.
Szczegóły i dostępne modele znajdziecie na oficjalnej polskiej stronie www.trilobite.pl

Jeżeli szukacie nowych spodni na sezon 2017, to obejrzyjcie tę video-prezentację:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl