Spidi K-NET – sprytny sposób na odpowiednią ochronę kolan
MotoRmania
7 sierpnia 2014

Ile czasu zabiera zarzucenie na siebie kompletnego stroju motocyklowego każdy z nas wie. Tak samo ciężko jest komfortowo pozałatwiać sprawy na mieście, gdy nie mamy możliwości, żeby szybko się przebrać. Spidi śpieszy z rozwiązaniem oferując zewnętrzne nakolanniki.

Model K-NET świetnie sprawdzi się u osób, które nie mogą lub nie chcą rezygnować z cywilnych spodni, np. podczas dojazdu do pracy. Za bezpieczeństwo odpowiedzialny jest certyfikowany protektor Multitech, który dzięki swojemu wyprofilowaniu dobrze dopasuje się do Waszego kolana. Komfort użytkowania zapewnią regulowane paski z ruchomymi zapięciami. Cały ochraniacz został pokryty specjalnym materiałem przypominającym strukturą siatkę, który zapewni ochronę w razie wypadku jednocześnie zapewniając wysoką cyrkulacje powietrza. Warto jeszcze wspomnieć że komplet waży tylko 490 g. Produkt dostępny w sklepie MotoRmanii.

Cena: 299 zł

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły