Romet 2014: platynowa kolekcja skuterów City!

- MotoRmania

Kolekcja Romet przygotowana na rok 2014 to kolejny krok podkreślający intensywny rozwój polskiej marki.

Najnowsze produkty łączą w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne ze światowymi trendami desingu. Kolekcja motocykli, skuterów i motorowerów marki Romet została idealnie dopasowana do potrzeb rynku, a szeroka gama pojazdów pozwoli wybrać każdemu coś dla siebie.

Wśród nowych propozycji pojazdów, wprowadzeniem do tegorocznej oferty jest seria prestiżowych skuterów miejskich Platinium City.

Romet Latte, Romet Blue i Romet White to modna, lifestylowa linia skuterów miejskich, gdzie funkcjonalność, bezpieczeństwo niskie koszty użytkowania łączą się z wielkomiejską elegancją.

Kolekcja miejskich skuterów zapewnia pełny wybór jednostek napędowych od 50ccm do 125 cm z zastosowaniem dwusuwowych i czterosuwowych silników, co przekłada się na ekonomię użytkowania oraz dobre osiągi.

We wszystkich skuterach serii Patinium City szczególną uwagę zwrócono na komfort jazdy i ergonomię, a przede wszystkim na naturalną i wyprostowaną pozycję za kierownicą. Efektu całej kolekcji dodają nowoczesne dodatki, takie jak monowahacze czy oświetlenie w technologii LED – tak ważne podczas jazdy w mieście.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl