Romet 2014: platynowa kolekcja skuterów City!
MotoRmania
11 grudnia 2013

Kolekcja Romet przygotowana na rok 2014 to kolejny krok podkreślający intensywny rozwój polskiej marki.

Najnowsze produkty łączą w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne ze światowymi trendami desingu. Kolekcja motocykli, skuterów i motorowerów marki Romet została idealnie dopasowana do potrzeb rynku, a szeroka gama pojazdów pozwoli wybrać każdemu coś dla siebie.

Wśród nowych propozycji pojazdów, wprowadzeniem do tegorocznej oferty jest seria prestiżowych skuterów miejskich Platinium City.

Romet Latte, Romet Blue i Romet White to modna, lifestylowa linia skuterów miejskich, gdzie funkcjonalność, bezpieczeństwo niskie koszty użytkowania łączą się z wielkomiejską elegancją.

Kolekcja miejskich skuterów zapewnia pełny wybór jednostek napędowych od 50ccm do 125 cm z zastosowaniem dwusuwowych i czterosuwowych silników, co przekłada się na ekonomię użytkowania oraz dobre osiągi.

We wszystkich skuterach serii Patinium City szczególną uwagę zwrócono na komfort jazdy i ergonomię, a przede wszystkim na naturalną i wyprostowaną pozycję za kierownicą. Efektu całej kolekcji dodają nowoczesne dodatki, takie jak monowahacze czy oświetlenie w technologii LED – tak ważne podczas jazdy w mieście.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły