Offroadowy skuter Hondy w akcji!
Piotr Jędrzejak
5 września 2016

Zapowiada się fajna zabawka!

Po raz pierwszy zobaczyliśmy go na Eicmie 2015. Miesiąc później Honda zdecydowała, że jednak trafi do produkcji, ponieważ offroadowy skuter bardzo pozytywny odbiór. W lipcu 2016 do sieci trafił pierwszy film z serii „Twoje horyzonty zmienią się na zawsze”, który prawdę mówiąc niczego nie ukazywał. Teraz Honda opublikowała drugi epizod i tutaj jest już zdecydowanie więcej akcji.

City Adventure, którego finalnej nazwy jeszcze nie znamy, jest odpowiedzią na pytanie, którego nikt nie zadał. Wydaje nam się, że nie można patrzeć na ten skuter przez pryzmat osiągów, danych technicznych, prawdziwych możliwości terenowych lub podróżniczych, czy rzeczywistego poszerzania horyzontów. W końcu to tylko skuter ze skrzynią DCT oraz mniej szosowymi oponami. W porównaniu do Integry ma jednak lepsze zawieszenie (USD z przodu) oraz radialne hamulce z dwoma tarczami z przodu. My patrzymy na ten pojazd jak na bardzo miły gadżet. I wiecie co? Nie możemy doczekać się pierwszych jazd!

P.S.: Jak widzieliście na Instagramie, zwykła Honda Integra potrafi driftować. Czujemy, że offroadowy skuter będzie fajną zabawką!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły