Offroadowy skuter Hondy w akcji!

- Piotr Jędrzejak

Zapowiada się fajna zabawka!

Po raz pierwszy zobaczyliśmy go na Eicmie 2015. Miesiąc później Honda zdecydowała, że jednak trafi do produkcji, ponieważ offroadowy skuter bardzo pozytywny odbiór. W lipcu 2016 do sieci trafił pierwszy film z serii „Twoje horyzonty zmienią się na zawsze”, który prawdę mówiąc niczego nie ukazywał. Teraz Honda opublikowała drugi epizod i tutaj jest już zdecydowanie więcej akcji.

City Adventure, którego finalnej nazwy jeszcze nie znamy, jest odpowiedzią na pytanie, którego nikt nie zadał. Wydaje nam się, że nie można patrzeć na ten skuter przez pryzmat osiągów, danych technicznych, prawdziwych możliwości terenowych lub podróżniczych, czy rzeczywistego poszerzania horyzontów. W końcu to tylko skuter ze skrzynią DCT oraz mniej szosowymi oponami. W porównaniu do Integry ma jednak lepsze zawieszenie (USD z przodu) oraz radialne hamulce z dwoma tarczami z przodu. My patrzymy na ten pojazd jak na bardzo miły gadżet. I wiecie co? Nie możemy doczekać się pierwszych jazd!

P.S.: Jak widzieliście na Instagramie, zwykła Honda Integra potrafi driftować. Czujemy, że offroadowy skuter będzie fajną zabawką!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl