Nowe Triumphy wyszpiegowane: cafe racer, Tiger Sport i odnowiony Thunderbird Storm
Piotr Jędrzejak
3 grudnia 2012

Anglicy z Hinckley nie spoczywają na laurach, a wręcz przeciwnie!

Targi Eicma już za nami, ale czy sezon na zdjęcia szpiegowskie się zakończył? Niekoniecznie! Angielski MCN dostał zdjęcia trzech nowych modeli od producenta z Hinckley.

Pierwszy z nich to sprzęt chyba idealnie oddający klimat Triumpha, cafe racer. Bazuje na modelu Bonneville, nazywa się Street Tracker i jest aktualnie w fazie testów drogowych. Zauważyliście, że ostatnio wraca moda na cafe racery? Triumph również zauważył i chce wstrzelić się dokładnie w środek tego nurtu. Czekamy z niecierpliwością, szczególnie, że na pokładzie mają zagościć wysokiej klasy hamulce i zawieszenie!

Drugi motocykl to „Tiger Sport 1050”, czyli po prostu kontynuacja popularnego Tigera 1050. Ten motocykl nie jest łatwy do zakwalifikowania – jego korzenie to trochę offroadu i turystyki, a aktualnie można go nazwać sportowym turystykiem, ale w opakowaniu zupełnie innym, niż chociażby Sprint GT. Jest dużo bliższy idei KTMa 990 SMT… W Tigerze Sport 1050 znajdziecie nowe koła, wahacz i zawieszenie, natomiast sam motocykl zdaje się być już w wersji niemalże sprzedażowej.

Ostatni z angielskiej trójki to Thunderbird Storm. Criuser dostał nowe koła z szerszą przednią felgą, nowy widelec i ogólny facelifting.

Wszystkie trzy modele najprawdopodobniej znajdą się w ofercie Triumpha na rok 2013.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły