Nowa seria Alpinestars Tech-Air kamizelek z poduszkami powietrznymi na rok 2022 – Koszt i opis modeli
Sebastian Radwan
25 kwietnia 2022

Firma Alpinestars zaprezentowała trzy nowe systemy poduszek powietrznych Tech-Air. Modele Tech-Air 10, Tech-Air 3 i Tech-Air Off-Road V2 to autonomiczne systemy, które można nosić z niemal każdym sprzętem do jazdy (podobnie jak Tech-Air 5, który jest już na rynku) zaprojektowany z myślą o różnych stylach jazdy.

Alpinestars Tech-Air 10

Model Tech-Air 10 dedykowany motocyklistom na torze, zawodnikom oraz motocyklistom ulicznym. Technologia wywodząca się z MotoGP zapewnia osłonę ramiom, klatki piersiowej, pleców i bioder.

Alpinestars Tech-Air 10 można nosić pod dowolnym skórzanym kombinezonem Alpinestars Tech-Air Ready lub Tech-Air Compatible lub dowolnym skórzanym kombinezonem innej firmy z 4 cm miejsca na obwodzie klatki piersiowej motocyklisty i 2 cm miejsca wokół obwód bioder. Dodatkowa przestrzeń na klatkę piersiową i biodra jest niezbędna, aby w razie wypadku móc pomieścić nadmuchiwaną poduszkę powietrzną.

  • Model dostępny w rozmiarach XS – 3XL
  • Sugerowana cena detaliczna to: 999 dolarów, czyli ~4500 zł

Obejrzyj aktywację poduszki powietrznej Alpinestars Tech-Air 10

Alpinestars Tech-Air 3

Model Tech-Air 3 został zaprojektowany do noszenia na kurtce i jest skierowany do osób dojeżdżających do pracy i ulicznych. Można go nosić w każdych warunkach pogodowych, a gdy nie jest używany, można go spakować do plecaka, bagażu.

  • Model dostępny w wersji męskiej i damskiej
  • Sugerowana cena detaliczna to: 999 dolarów, czyli ~4200 zł

Alpinestars Tech-Air OFF-ROAD V2

Model Tech-Air Off-Road V2 oferuje najwyższy poziom ochrony podczas jazdy w terenie. Podczas wyścigu Dakar 2021 została użyta wersja 1 kamizelki Tech-Air Off-Road.

  • Model dostępny w rozmiarach S – 2XL
  • Sugerowana cena detaliczna to: 899 dolarów, czyli ~3800 zł
  • Model dostępny w rozmiarach S – 2XL
  • Sugerowana cena detaliczna to: 899 dolarów, czyli ~3800 zł

Wideo Zwiastun technologii Alpinestars Always Ride Protected

Sebastian Radwan
Redaktor naczelny

Pasjonat motocykli, entuzjasta doskonalenia techniki jazdy oraz gadżetów motocyklowych. Zawodowo certyfikowany specjalista marketingu internetowego i analizy danych. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły