Nowa seria Alpinestars Tech-Air kamizelek z poduszkami powietrznymi na rok 2022 – Koszt i opis modeli

- Sebastian Radwan

Firma Alpinestars zaprezentowała trzy nowe systemy poduszek powietrznych Tech-Air. Modele Tech-Air 10, Tech-Air 3 i Tech-Air Off-Road V2 to autonomiczne systemy, które można nosić z niemal każdym sprzętem do jazdy (podobnie jak Tech-Air 5, który jest już na rynku) zaprojektowany z myślą o różnych stylach jazdy.

Alpinestars Tech-Air 10

Model Tech-Air 10 dedykowany motocyklistom na torze, zawodnikom oraz motocyklistom ulicznym. Technologia wywodząca się z MotoGP zapewnia osłonę ramiom, klatki piersiowej, pleców i bioder.

Alpinestars Tech-Air 10 można nosić pod dowolnym skórzanym kombinezonem Alpinestars Tech-Air Ready lub Tech-Air Compatible lub dowolnym skórzanym kombinezonem innej firmy z 4 cm miejsca na obwodzie klatki piersiowej motocyklisty i 2 cm miejsca wokół obwód bioder. Dodatkowa przestrzeń na klatkę piersiową i biodra jest niezbędna, aby w razie wypadku móc pomieścić nadmuchiwaną poduszkę powietrzną.

  • Model dostępny w rozmiarach XS – 3XL
  • Sugerowana cena detaliczna to: 999 dolarów, czyli ~4500 zł

Obejrzyj aktywację poduszki powietrznej Alpinestars Tech-Air 10

Alpinestars Tech-Air 3

Model Tech-Air 3 został zaprojektowany do noszenia na kurtce i jest skierowany do osób dojeżdżających do pracy i ulicznych. Można go nosić w każdych warunkach pogodowych, a gdy nie jest używany, można go spakować do plecaka, bagażu.

  • Model dostępny w wersji męskiej i damskiej
  • Sugerowana cena detaliczna to: 999 dolarów, czyli ~4200 zł

Alpinestars Tech-Air OFF-ROAD V2

Model Tech-Air Off-Road V2 oferuje najwyższy poziom ochrony podczas jazdy w terenie. Podczas wyścigu Dakar 2021 została użyta wersja 1 kamizelki Tech-Air Off-Road.

  • Model dostępny w rozmiarach S – 2XL
  • Sugerowana cena detaliczna to: 899 dolarów, czyli ~3800 zł
  • Model dostępny w rozmiarach S – 2XL
  • Sugerowana cena detaliczna to: 899 dolarów, czyli ~3800 zł

Wideo Zwiastun technologii Alpinestars Always Ride Protected

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl