Nowa Honda CB500X już w sprzedaży!
MotoRmania
20 maja 2013

Z końcem maja w salonach motocyklowych Hondy pojawi się kolejna nowość 2013 – CB500X, jeden z serii trzech pokrewnych motocykli Hondy, w skład której wchodzą także sportowy CBR500R i naked CB500F.

Informacja prasowa

Honda CB500X oferuje styl adventure w zwinnej, przystępnej formie, zarówno początkującym, jak i doświadczonym motocyklistom. Wizualnie wyższy, z większym skokiem zawieszenia i nieco większym rozstawem osi niż CB500F i CBR500R, swoją stylistyką nawiązuje do popularnego Crosstourera, napędzanego silnikiem V4 1200 cm3. Swoim charakterem zachęca, aby spędzić cały dzień w drodze, czemu sprzyja m.in. zbiornik paliwa większy, od dwóch pozostałych modeli o 1,6 litra, co umożliwia imponujący zasięg. Dwucylindrowy, wykorzystujący wtrysk paliwa, silnik DOHC osiąga moc 47,6 KM (35 kW – limit dla posiadaczy prawa jazdy A2) i może pochwalić się imponująco niskim spalaniem na poziomie 3,7 l/100 km wg WMTC.

Uniwersalny charakter, jakim pochwalić się może niewiele motocykli, połączony z wyśmienitą jakością wykonania, przystępną ceną i niskimi kosztami utrzymania sprawiają, że CB500X to idealny sposób na rozpoczęcie motocyklowej przygody. To także atrakcyjna alternatywa dla doświadczonych motocyklistów poszukujących niezwykle praktycznego i niedrogiego, dużego motocykla doskonałego do codziennego użytku, jak również zabawy podczas weekendowych wyjazdów.

CB500X ze swoją zrelaksowaną, wyprostowaną pozycją za kierownicą i szeroko rozmieszczonymi manetkami, dostarczy niezapomnianych wrażeń na krętych drogach każdemu, kto szuka swojego pierwszego motocykla typu adventure. Zwrotność, niska waga i świetna widoczność sprawiają, że maszyna będzie spisywać się równie dobrze zarówno w mieście, jak i w trasie. W końcu powstała, aby dawać radość z jazdy każdemu, niezależnie od wzrostu i wagi!

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły