Moto Guzzi V7 II Stornello – scrambler już w Polsce
MotoRmania
17 czerwca 2016

V7 II Stornello swoją nazwą i malowaniem nawiązuje do modelu Stornello 125 Scrambler produkowanego pomiędzy 1971, a 1974 rokiem. Sam V7 II jest modelem popularnym również w Polsce, jednak produkcja wersji Stornello limitowana jest do liczby 1000 ekskluzywnych egzemplarzy. 

informacja prasowa

Od seryjnych wersji V7-ki różni go malowanie z piękną czerwoną ramą i dobrze korespondującym z nią białym zbiornikiem. Po ochłonięciu z pierwszego zachwytu, można skupić się na podziwianiu dodatków, które w tym modelu są seryjne: kompletny układ wydechowy Arrow, aluminiowe błotniki, krótki wspornik tablicy rejestracyjnej, aluminiowe boczne panele i mała owiewka, gumowe osłony zbiornika oraz wiele innych drobiazgów z listy akcesoriów. Wisienką na torcie jest osłona stacyjki z informacją o numerze konkretnego egzemplarza.

Cena na rynku polskim 43 900 zł. Wszelkich informacji udzieli najbliższy dealer Moto Guzzi. Lista autoryzowanych przedstawicieli znajduje się na stronie www.motoguzzi-poland.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły