Kolekcja ciuchów Honda w sieci odzieżowej: modny oldschool?
Piotr Jędrzejak
1 lutego 2019

Do czego to doszło, MotoRmania komentuje nową kolekcję ciuchów. 

Zanim jednak wyłączycie stronę, wrzucając MotoRmanię na czarną listę, musicie wiedzieć, że nie mamy zamiaru zmieniać profilu na influenserów/szafiarzy. Po prostu przekazujemy ciekawego newsa. 🙂

Motocyklowy światek obiega właśnie informacja, że do sieci sklepów odzieżowych Forever21 trafia nowa kolekcja opracowana we współpracy z raperem 21 Savage. Nawet byśmy na to nie spojrzeli, gdyby nie fakt, że w tej kolaboracji jest też trzeci członek, Honda!

Nowe ciuchy inspirowane są stylem motocrossowym z lat ’80 i ’90, a gdyby tego było mało, nowa kolekcja promowana jest razem z Hondą Grom (MSX 125 w Europie). W Stanach mały Grom jest zabawnym dodatkiem do życia, który może stać się jeszcze bardziej wyrazisty dzięki nowym ciuchom. Gdyby tego było mało, sieć Forever21 zorganizowała konkurs, w którym można wygrać Groma (niestety tylko na terenie USA). Angaż rapera 21 Savage również nie jest przypadkowy i nie chodzi wyłącznie o identyczną liczbę w ksywce. Ten 26-latek podobno wychowywał się, jeżdżąc wszelkiej maści crossami i quadami, więc pasuje idealnie. Przy okazji Honda stara się wypromować swoje motocrossowe dziedzictwo wśród młodych fanów.

https://www.youtube.com/watch?v=vdO_ymRx7RA

Niestety wszystko wskazuje na to, że kolekcja F21xHonda dostępna jest jedynie w USA. Wysłaliśmy już zapytania na ten temat – damy znać, gdy tylko uzyskamy odpowiedzi.

[Aktualizacja] Otrzymaliśmy odpowiedź od europejskiego oddziału Forever21: „Kolekcja niestety nie jest dostępna w polskich sklepach i nie mamy informacji, czy będzie dostępna”. Na domiar złego, nie ma możliwości zrobienia zakupów w amerykańskim sklepie online z dostawą do Polski.

W kolekcji dostępne są ciuchy motocrossowe oraz zwykłe codzienne. Czekamy więc na opinię – podoba Wam się taki styl?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły