Kolejne filmy z Yamahą Tenere 700 World Raid: Adrien Van Beveren i inni
Piotr Jędrzejak
28 września 2018

Wszystko wskazuje na to, że motocykl będzie naprawdę wysokiej klasy. 

Na Yamahę Tenere 700 czekamy już zbyt długo. Na pocieszenie Yamaha zasypuje nas filmami w formie zapowiedzi – oglądamy Tenere 700 w opcji World Raid, na której jeżdżą legendy offroadu w charakterystycznych miejscach na świecie. W ostatniej edycji jest to pretendent do zwycięstwa minionego Rajdu Dakar, Adrien Van Beveren. Niestety jego plany zakończyły się niebezpiecznie wyglądającym wypadkiem…

Yamaha zabrała teraz Adriena w dokładnie to samo miejsce w Ameryce Południowej, aby pojeździł nową Tenere 700:

Tenere 700 do tej pory jeździła po świecie, a teraz jest już w Europie. Yamaha wypuszcza kolejne, krótsze już klipy z udziałem wysokiej klasy sportowców, jak Nick Sanders, Herbert Schwarz, Alessandro Botturi, David Fretinge oraz Cristobal Guerrero. Obecność Tenere 700 w Europie to z pewnością również zapowiedź zbliżającej się premiery na targach Intermot lub Eicma… W końcu!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły