Kask offroadowy Airoh Aviator 2.1 – nowość 2014

- MotoRmania

Aviator 2.1 to nie tylko nowość 2014, ale też topowy kask offroadowy używany m.in. przez Tadka Błażusiaka. Sprawdźcie co ma w sobie!

News sponsorowany

Na rynku jest naprawdę ogromny wybór modeli kasków motocyklowych. Jeśli zależy Ci na komforcie, bezpieczeństwie i nietuzinkowym wyglądzie, zdecydowanie Airoh Aviator 2.1 (3)wybierz kask Airoh Aviator 2.1, który jest doskonale dopasowany i idealnie leży na głowie.  A przecież dzięki ergonomii i perfekcyjnemu wykonaniu, wzrasta komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

Dlaczego kask Airoh Aviator 2.1?
Bo jest to jeden z najlepszych modeli kasków Cross/MX dostępnych na rynku. Do tego, decydując się na model Aviator 2.1, otrzymujemy designerskie dzieło sztuki. Mamy możliwość wyboru skorupy w trzech rozmiarach, przez co łatwo dopasować wielkość do swoich potrzeb.

8 najważniejszych zalet tego kasku:
– nowe, w pełni wyjmowane i nadające się do prania wnętrze 2DRY zapewnia optymalną chłonność i komfort użytkowania
– materiał z którego wykonane jest wnętrze – Sanitized – to w pełni oddychające i higieniczne wnętrze
– anatomiczna budowa
– rozbudowany system wentylacji – zaawansowane wloty powietrza z tyłu, na górze oraz w szczęce kasku (zaopatrzone w filtr przeciwpyłowy) zapewniają maksymalny przepływ powietrza
– wnętrze wyposażone w system EMERGENCY FAST TAKE umożliwiający szybki demontaż poduszek policzkowych i zdjęcie kasku w razie wypadku, bez narażania poszkodowanego na ewentualne urazy kręgów szyjnych
– bezpieczne zapięcie DD
– osłony wlotów powietrza
– przedłużenie daszka, znakomita ochrona przeciwbłotna

Aviator 2.1 to jeden z najlżejszych kasków motocrossowych na świecie! Jego waga zaczyna się od 950g i rośnie w zależności od Airoh Aviator 2.1 (2)dołożonego osprzętu. Wykonanie skorupy z Carbonu i Kevlaru czynią ją ultra lekką, wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne oraz odporną na odkształcenia.

Kask Aviator 2.1 – do wyboru, do koloru.
Przy wyborze kasku, nie bez znaczenia pozostaje wygląd i kolorystyka. W przypadku Airoh Aviator 2.1 oprócz trzech rozmiarów skorupy, możemy wybierać pomiędzy rozmaitymi kolorami i  wybrać kolor pasujący do motocykla. Kask Airoh Aviator 2.1 dostępny jest w modelach: TC15, Color, Color Mat, Carbon, Six Days, Viper, Viper Yellow, EYE, 222 Replica, Rockstar, Linear Bicolor, Viper Orange, Viper Black, Viper Yellow, White, Black Matt.

Kask Airoh Aviator 2.1 – dla kogo?
Ten kask crossowy to element wyposażenia dla wymagających motocyklistów, kochających przygodę i ceniących sobie bezpieczeństwo oraz nietuzinkowy wygląd. Został zaprojektowany i w 100% wykonany we Włoszech, a producenci postawili przede wszystkim na bezpieczeństwo i perfekcję. Kask cieszy się dużą popularnością wśród światowych zawodników motocrossu, począwszy od MotoGP aż na trialu skończywszy. W końcu dokładnie w tym modelu, jeżdżą Toni Cairoli i Taddy Błażusiak, a oni wybierają sprzęt tylko najwyższej klasy.

Jeśli jesteś niedzielnym motocyklistą, to pewnie nie zdecydujesz się na ten model, gdyż koszt wynosi od 1599zł do 2199zł w zależności od malowania. Jeśli jesteś jednak prawdziwym offroadowcem z krwi i kości, a motocykl jest Twoim drugim życiem, z pewnością będziesz zachwycony.

Zobacz co mówią o nim w sieci:

A jeśli planujesz zakup kasku teraz lub w przyszłości, koniecznie wejdź na www.dobresklepymotocyklowe.pl i odbierz prezent – bezpłatnego ebooka „Jak dobrać kask motocyklowy. 7 ważnych zasad”.

ebook-Jak-dobrać-kask-motocyklowy

Aby dowiedzieć się więcej o tym kasku oraz innych kaskach najlepszych marek, poczytaj opinie i testy na www.dobresklepymotocyklowe.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl