Kask offroadowy Airoh Aviator 2.1 – nowość 2014
MotoRmania
27 maja 2014

Aviator 2.1 to nie tylko nowość 2014, ale też topowy kask offroadowy używany m.in. przez Tadka Błażusiaka. Sprawdźcie co ma w sobie!

News sponsorowany

Na rynku jest naprawdę ogromny wybór modeli kasków motocyklowych. Jeśli zależy Ci na komforcie, bezpieczeństwie i nietuzinkowym wyglądzie, zdecydowanie wybierz kask Airoh Aviator 2.1, który jest doskonale dopasowany i idealnie leży na głowie.  A przecież dzięki ergonomii i perfekcyjnemu wykonaniu, wzrasta komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

Dlaczego kask Airoh Aviator 2.1?
Bo jest to jeden z najlepszych modeli kasków Cross/MX dostępnych na rynku. Do tego, decydując się na model Aviator 2.1, otrzymujemy designerskie dzieło sztuki. Mamy możliwość wyboru skorupy w trzech rozmiarach, przez co łatwo dopasować wielkość do swoich potrzeb.

8 najważniejszych zalet tego kasku:
– nowe, w pełni wyjmowane i nadające się do prania wnętrze 2DRY zapewnia optymalną chłonność i komfort użytkowania
– materiał z którego wykonane jest wnętrze – Sanitized – to w pełni oddychające i higieniczne wnętrze
– anatomiczna budowa
– rozbudowany system wentylacji – zaawansowane wloty powietrza z tyłu, na górze oraz w szczęce kasku (zaopatrzone w filtr przeciwpyłowy) zapewniają maksymalny przepływ powietrza
– wnętrze wyposażone w system EMERGENCY FAST TAKE umożliwiający szybki demontaż poduszek policzkowych i zdjęcie kasku w razie wypadku, bez narażania poszkodowanego na ewentualne urazy kręgów szyjnych
– bezpieczne zapięcie DD
– osłony wlotów powietrza
– przedłużenie daszka, znakomita ochrona przeciwbłotna

Aviator 2.1 to jeden z najlżejszych kasków motocrossowych na świecie! Jego waga zaczyna się od 950g i rośnie w zależności od dołożonego osprzętu. Wykonanie skorupy z Carbonu i Kevlaru czynią ją ultra lekką, wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne oraz odporną na odkształcenia.

Kask Aviator 2.1 – do wyboru, do koloru.
Przy wyborze kasku, nie bez znaczenia pozostaje wygląd i kolorystyka. W przypadku Airoh Aviator 2.1 oprócz trzech rozmiarów skorupy, możemy wybierać pomiędzy rozmaitymi kolorami i  wybrać kolor pasujący do motocykla. Kask Airoh Aviator 2.1 dostępny jest w modelach: TC15, Color, Color Mat, Carbon, Six Days, Viper, Viper Yellow, EYE, 222 Replica, Rockstar, Linear Bicolor, Viper Orange, Viper Black, Viper Yellow, White, Black Matt.

Kask Airoh Aviator 2.1 – dla kogo?
Ten kask crossowy to element wyposażenia dla wymagających motocyklistów, kochających przygodę i ceniących sobie bezpieczeństwo oraz nietuzinkowy wygląd. Został zaprojektowany i w 100% wykonany we Włoszech, a producenci postawili przede wszystkim na bezpieczeństwo i perfekcję. Kask cieszy się dużą popularnością wśród światowych zawodników motocrossu, począwszy od MotoGP aż na trialu skończywszy. W końcu dokładnie w tym modelu, jeżdżą Toni Cairoli i Taddy Błażusiak, a oni wybierają sprzęt tylko najwyższej klasy.

Jeśli jesteś niedzielnym motocyklistą, to pewnie nie zdecydujesz się na ten model, gdyż koszt wynosi od 1599zł do 2199zł w zależności od malowania. Jeśli jesteś jednak prawdziwym offroadowcem z krwi i kości, a motocykl jest Twoim drugim życiem, z pewnością będziesz zachwycony.

Zobacz co mówią o nim w sieci:

A jeśli planujesz zakup kasku teraz lub w przyszłości, koniecznie wejdź na www.dobresklepymotocyklowe.pl i odbierz prezent – bezpłatnego ebooka „Jak dobrać kask motocyklowy. 7 ważnych zasad”.

Aby dowiedzieć się więcej o tym kasku oraz innych kaskach najlepszych marek, poczytaj opinie i testy na www.dobresklepymotocyklowe.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły