Ekskluzywne spojrzenie na Ninję H2 i H2R: Jay Leno opowiada!
Piotr Jędrzejak
5 listopada 2014

Jay odpala oba motocykle, cieszy się ich dźwiękiem i widokiem oraz opowiada o ciekawostkach!

Jednym z działań marketingowych Kawasaki za „wielką wodą”, była wizyta w garażu Jaya Leno. Na pewno znacie tego gościa – jest komikiem, ma własny „The Tonight Show”, no i jest prze-ogromnym fanem motoryzacji. W swoim garażu ma wszelkiego rodzaju pojazdy, które czasem przedstawia światu w ramach „Jay Leno’s Garage”.

Kawasaki podstawiło mu więc Ninję H2 oraz H2R, aby Jay (w towarzystwie PR Managera z Kawasaki) mógł ją premierowo zaprezentować w USA (równolegle z premierą w Mediolanie), opowiedzieć o niej coś ciekawego, a przy okazji wyrazić swoją opinię. Oczywiście całe show jest częściowo reżyserowane, ale Jay i tak zauważa sporo ciekawostek. Krótko mówiąc, jest to prezentacja wszystkich cech Ninjy H2 i H2R w pigułce. Przy okazji możecie z bliska obejrzeć piękno tego motocykla, jego lakieru i takich smaczków, jak chociażby piękne spawy na ramie. Jay również odpala Ninję H2 (a później również H2R!) i trochę kręci manetką! Obejrzyjcie, bo jest całkiem ciekawie!

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły