Ducati Scrambler – kolejne zdjęcie szpiegowskie
Piotr Jędrzejak
24 lipca 2014

Mimo, że do oficjalnej premiery jeszcze trochę, to już dobrze wiemy jak Scrambler będzie wyglądał.

We Włoszech kilka dni temu zakończyła się desmodromiczna orgia, czyli World Ducati Week 2014, na którą przybyli fani Ducati dosłownie z całego świata. Przez 3 dni przewinęło się tam ponad 65000 osób!. Na takiej imprezie oczywiście nie mogło zabraknąć wschodzącej gwiazdy, Ducati Scramblera!

Model jeszcze nie miał swojej oficjalnej premiery, jednak sporo szczegółów na jego temat znamy już od dawna. Na WDW każdy mógł go zobaczyć na żywo, jednak nie było to takie łatwe. Motocykl stał w strzeżonym miejscu, gdzie na raz mogło wejść maksymalnie ok. 12 osób. Oczywiście zabronione były wszelkie aparaty i telefony komórkowe. Nie wiemy, czy Ducati naprawdę myślało, że uda się powstrzymać ludzi od fotografowania, czy to tylko taki zabieg marketingowy…

Tak czy inaczej zdjęcie bardzo szybko pojawiło się w sieci, na fanpage Ducati Corse:

Dodajcie do niego jeszcze wyciek opublikowany niedawno przez Motociclismo.it:

Do tego wszystkiego dorzućcie zdjęcia i film szpiegowski, o których wspomnieliśmy wyżej i będziecie dobrze wiedzieli jak wygląda i jeździ Ducati Scrambler 2015. Oficjalnej premiery możecie spodziewać się na listopadowych targach Eicma w Mediolanie.

Scrambler przeznaczony będzie dla młodych, wyluzowanych klientów, których póki co w Ducati brakuje. Jesteście wyluzowani? Podoba Wam się ten sprzęt?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły