Noga z gazu, ręka z rolgazu! Dzisiaj w całej Polsce akcja „Prędkość”

- MotoRmania

Uwaga – dzisiaj na drogach wzmożony monitoring i patrole Policji w ramach akcji „Prędkość”

Komenda Główna Policji zaznacza, że głównym celem akcji „Prędkość” jest zmniejszenie liczby wypadków spowodowanych nadmierną prędkością. Właśnie dlatego, to na kontroli prędkości skupią się dzisiaj  (czwartek- 27.02. 2020) policjanci.

Na drogi wyjadą między innymi zespoły Speed, które używają najnowszych pojazdów z wideorejestratorami. Do pomiarów policja będzie także używała ręcznych mierników prędkości, również tych z wizualizacją.

Policja ostrzega, że choć jej działania są wymierzone w kierowców, którzy przekraczają prędkość, to patrole będą zwracały uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem, między innymi będą kontrolowały trzeźwość i stosowanie się do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl