Nie jesteś tak szybki jak Marquez? Może jego woda toaletowa pomoże?

- MotoRmania

IMG_5300No.. To już wiecie co można kupić fanom MotoGP na gwiazdkę 🙂

Zestaw złożony z dezodorantu oraz wody toaletowej Marca Marqueza nie ma zbytnio wygórowanej ceny. W hiszpańskiej sieci supermarketów Lidl można go dostać w promocji za 9,79 euro. No dobra.. Sprawdziliśmy – zapach nie jest jakoś szczególnie wyrafinowany. Woda toaletowa ma słodkawą, ale lekką nutę. Jest raczej sportowo niż elegancko – zatem, zapach można stosować na przykład kiedy jedziesz na track day. Podobno od razu robi się okrążenia około sekundę szybciej.

WYNIKI KONKURSU 🙂

Wczoraj ogłosiliśmy konkurs na „zestaw Marqueza” polegający na  dokończeniu zdania :  „Powinienem dostać zestaw Marqueza ponieważ…”. Bawiliśmy się do godziny 22.00 –  zwycięzcami zostali : Piotr Płatek i Karol Rycąbek. Pakujemy i wysyłamy 🙂

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl