„Motocykl to niezwykle niebezpieczny środek transportu” – media o statystykach za 2019.

- MotoRmania

Na Interii pojawił się artykuł, który został powielony przez wiele mainstreamowych mediów : „Motocykl to niezwykle niebezpieczny środek transportu” 

Materiał opiera się o statystyki wypadków za 2019. Liczba 31674 oznacza, że było ich o 1386 mniej niż w 2018, ale niestety pomimo mniejszej liczby zdarzeń mieliśmy o 47 więcej ofiar śmiertelnych. Autor materiału wskazuje, że pomimo zmniejszonej liczby wypadków z udziałem jednośladów wzrost śmiertelnych ofiar wśród motocyklistów wzrósł, aż o 24% – łączna liczba w roku 2019 powiększyła się w stosunku do 2018, aż o 56 osób. Zdaniem autora to właśnie 'niebezpieczne motocykle” są przyczyną ogólnego wzrostu ofiar śmiertelnych w 2019. Z pełną treścią artykułu możecie się zapoznać tutaj. 

https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-motocykl-to-niezwykle-niebezpieczny-srodek-transportu,nId,4458325

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl