Motocykl drogowy vs MotoGP – jakie różnice?

- MotoRmania

Mistrz Świata Superbike, zawodnik MotoGP i fabryczny kierowca testowy Suzuki tłumaczy główne różnice pomiędzy naszymi maszynami oraz wyścigowymi prototypami.


Sylvain Guintoli przygotował dla was szczegółowe zestawienie najważniejszych różnic, które powodują, że maszyny z MotoGP są znacznie szybsze od tych produkowanych seryjnie. Każdy aspekt jest wytłumaczony, aczkolwiek zobowiązany kontraktem nie mógł podać jaką mocą dysponują prototypy – możemy spokojnie założyć, iż to jest znacznie, znacznie powyżej 250KM..

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl