Żegnamy tragicznie zmarłego Patryka

- Sebastian Radwan

Odszedł wspaniały człowiek, pasjonat motocykli.

Z wielkim smutkiem żegnamy 33-letniego Patryka Stawowego, tragicznie zmarłego w wypadku motocyklowym we Frydrychowicach.

Bez zbytniej przesady można powiedzieć, że był jedną z niewielu osób w kraju, specjalizującą i nie bojącą się wyzwań w naprawie włoskich, „egzotycznych” motocykli. Wielki miłośnik motocykli, mechanik, pasjonat, kolekcjoner.

W lokalnej społeczności uznawany za „złotą rączkę”, zawsze można było na niego liczyć niezależnie od pory dnia i nocy. Pogodny, uśmiechnięty, otwarty do bezinteresownej pomocy, skromny swoim usposobieniem.

Członek ekipy Unique Bikers WDC, skupiający motocyklistów na nietuzinkowych sprzętach m.in. Benelli, Laverda, Buell, Cagiva, Moto Morini, MV Agusta, Moto Guzzi Aprilia, Ducati i wiele innych.

Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych Patryka.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kościele Świętego Piotra Apostoła w Wadowicach, w piątek 4.06.2021r. o godz. 13:00. Różaniec o godz. 12:30. Po Mszy Św. odprowadzenie zmarłego na cmentarz parafialny.

Jak trudno żegnać kogoś, kto mógł być jeszcze z nami…
Ciągle nie można uwierzyć w Twoją nieobecność.
Byłeś, a dla Nas zawsze będziesz człowiekiem wyjątkowym, bezinteresownym, koleżeńskim.
Tyle tras, tyle wspomnień, rozmów… w pamięci

Do zobaczenia Przyjacielu…?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl