Żegnamy tragicznie zmarłego Patryka
Sebastian Radwan
31 maja 2021

Odszedł wspaniały człowiek, pasjonat motocykli.

Z wielkim smutkiem żegnamy 33-letniego Patryka Stawowego, tragicznie zmarłego w wypadku motocyklowym we Frydrychowicach.

Bez zbytniej przesady można powiedzieć, że był jedną z niewielu osób w kraju, specjalizującą i nie bojącą się wyzwań w naprawie włoskich, „egzotycznych” motocykli. Wielki miłośnik motocykli, mechanik, pasjonat, kolekcjoner.

W lokalnej społeczności uznawany za „złotą rączkę”, zawsze można było na niego liczyć niezależnie od pory dnia i nocy. Pogodny, uśmiechnięty, otwarty do bezinteresownej pomocy, skromny swoim usposobieniem.

Członek ekipy Unique Bikers WDC, skupiający motocyklistów na nietuzinkowych sprzętach m.in. Benelli, Laverda, Buell, Cagiva, Moto Morini, MV Agusta, Moto Guzzi Aprilia, Ducati i wiele innych.

Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych Patryka.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kościele Świętego Piotra Apostoła w Wadowicach, w piątek 4.06.2021r. o godz. 13:00. Różaniec o godz. 12:30. Po Mszy Św. odprowadzenie zmarłego na cmentarz parafialny.

Jak trudno żegnać kogoś, kto mógł być jeszcze z nami…
Ciągle nie można uwierzyć w Twoją nieobecność.
Byłeś, a dla Nas zawsze będziesz człowiekiem wyjątkowym, bezinteresownym, koleżeńskim.
Tyle tras, tyle wspomnień, rozmów… w pamięci

Do zobaczenia Przyjacielu…🕯

Sebastian Radwan
Redaktor naczelny

Pasjonat motocykli, entuzjasta doskonalenia techniki jazdy oraz gadżetów motocyklowych. Zawodowo certyfikowany specjalista marketingu internetowego i analizy danych. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły