Trening i amatorska rywalizacja flat trackowa! 19-20.06. Tor Bąków!
MotoRmania
31 maja 2021

Nadszedł ten czas kiedy subskrybenci naszego portalu (tutaj dowiesz się o co chodzi i możesz zasubskrybować) mogą brać udział w bezpłatnych treningach. ALE ZAPROSZENI SĄ WSZYSCY – nie musisz mieć subskrybcji, może zapłacić 200zł i jeździć z nami!

Zaczynamy w czerwcu zajęciami flat trackowymi w weekend 19-20 czerwca – w ten sam weekend odbędą się na drugim obiekcie w Bąkowie ( mały tor) zajęcia z dziećmi z Motormania KidzGP. Następnie 21-22-23 Radom – dla chętnych subskrybentów bezpłatne szkolenie na asfalcie z Pejserem w Radomiu (szczegóły w materiale jutro). Na trening flat trackowy można jeszcze wypożyczyć pit bike’i (jeżeli ktoś nie ma swojego pojazdu). Wyjaśniamy wszystko po kolei.

  • Tutaj zobaczysz nasz krótki film z naszego treningu flat trackowego w Tarnowie – impreza 19-20 czerwca będzie wyglądać podobnie.
2
  • Jakim motocyklem mogę przyjechać? Każdym off-roadowo zorientowanym motocyklem NA OPONACH DROGOWYCH, lub TYPU RAIN. Możesz też przyjechać na slickach ( nie będziesz mieć szans w rywalizacji, ale do treningu będą wystarczające). NIE PLANUJ przyjazdu drogowym motocyklem – jest za ciężki do stawiania pierwszych kroków na flat tracku.
  • CZĘŚĆ BEZPŁATNA i CZĘŚĆ PŁATNA. Część bezpłatna to trening szkoleniowy dla subskrybentów od 08.00 do 12.00. Chcesz dołączyć do naszego Squadu to możesz to zrobić tutaj! Ćwiczymy w grupach realizując proste zadania i przeplatając to amatorską rywalizacją. Część płatna będzie trwać od 13.00 do około 19.00. To będą treningi wolne w grupach oraz rywalizacja wyścigowa. Klasy wyścigowe ( przewidujemy pit bike, Open Fast i Open Rookie) ustalimy po zakończeniu zapisów. Część płatna to 200zł/dzień jeżeli nie jesteś subskrybentem portalu i 150zł jeżeli jesteś subskrybentem. Opłacamy trening przy zgłoszeniu – zgłaszacie się na pejser@motormania.com.pl i otrzymacie szczegóły płatności.
  • Wypożyczenie pit bike – koszt wypożyczenia to 200zł/dzień. Musicie wlewać własne paliwo, ale za ewentualne szkody nie będziecie musieli płacić. Przy zgłoszeniu dajcie znać, że chcecie wypożyczyć motocykl i jeżeli będą jeszcze dostępne to zrobicie rezerwacje.
  • GDZIE TO JEST? Tor Żużlowy Bąków znajduje się niedaleko Wrocławia – proszę wpisać w Google Maps : „Tor Żużlowy Bąków”.

ZAPRASZAMY – ZGŁOSZENIA na pejser@motormania.com.pl

Sporo miejsc już zajętych, więc zagęszczajcie ruchy 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły