Trening i amatorska rywalizacja flat trackowa! 19-20.06. Tor Bąków!

- MotoRmania

Nadszedł ten czas kiedy subskrybenci naszego portalu (tutaj dowiesz się o co chodzi i możesz zasubskrybować) mogą brać udział w bezpłatnych treningach. ALE ZAPROSZENI SĄ WSZYSCY – nie musisz mieć subskrybcji, może zapłacić 200zł i jeździć z nami!

Zaczynamy w czerwcu zajęciami flat trackowymi w weekend 19-20 czerwca – w ten sam weekend odbędą się na drugim obiekcie w Bąkowie ( mały tor) zajęcia z dziećmi z Motormania KidzGP. Następnie 21-22-23 Radom – dla chętnych subskrybentów bezpłatne szkolenie na asfalcie z Pejserem w Radomiu (szczegóły w materiale jutro). Na trening flat trackowy można jeszcze wypożyczyć pit bike’i (jeżeli ktoś nie ma swojego pojazdu). Wyjaśniamy wszystko po kolei.

  • Tutaj zobaczysz nasz krótki film z naszego treningu flat trackowego w Tarnowie – impreza 19-20 czerwca będzie wyglądać podobnie.
2
  • Jakim motocyklem mogę przyjechać? Każdym off-roadowo zorientowanym motocyklem NA OPONACH DROGOWYCH, lub TYPU RAIN. Możesz też przyjechać na slickach ( nie będziesz mieć szans w rywalizacji, ale do treningu będą wystarczające). NIE PLANUJ przyjazdu drogowym motocyklem – jest za ciężki do stawiania pierwszych kroków na flat tracku.
  • CZĘŚĆ BEZPŁATNA i CZĘŚĆ PŁATNA. Część bezpłatna to trening szkoleniowy dla subskrybentów od 08.00 do 12.00. Chcesz dołączyć do naszego Squadu to możesz to zrobić tutaj! Ćwiczymy w grupach realizując proste zadania i przeplatając to amatorską rywalizacją. Część płatna będzie trwać od 13.00 do około 19.00. To będą treningi wolne w grupach oraz rywalizacja wyścigowa. Klasy wyścigowe ( przewidujemy pit bike, Open Fast i Open Rookie) ustalimy po zakończeniu zapisów. Część płatna to 200zł/dzień jeżeli nie jesteś subskrybentem portalu i 150zł jeżeli jesteś subskrybentem. Opłacamy trening przy zgłoszeniu – zgłaszacie się na [email protected] i otrzymacie szczegóły płatności.
  • Wypożyczenie pit bike – koszt wypożyczenia to 200zł/dzień. Musicie wlewać własne paliwo, ale za ewentualne szkody nie będziecie musieli płacić. Przy zgłoszeniu dajcie znać, że chcecie wypożyczyć motocykl i jeżeli będą jeszcze dostępne to zrobicie rezerwacje.
  • GDZIE TO JEST? Tor Żużlowy Bąków znajduje się niedaleko Wrocławia – proszę wpisać w Google Maps : „Tor Żużlowy Bąków”.

ZAPRASZAMY – ZGŁOSZENIA na [email protected]

Sporo miejsc już zajętych, więc zagęszczajcie ruchy 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl