Kradzione motocykle. Ducati, Honda, Yamaha : Ukraińcy wpadli na granicy.

- MotoRmania

Straż Graniczna zatrzymała na przejściu w Medyce (woj. podkarpackie) dwóch Ukraińców, którzy usiłowali wywieźć z Polski kradzione motocykle.

Jak podaje polsatnews.pl Funkcjonariusze Straży Granicznej, pełniący służbę na przejściu granicznym w Medyce, zatrzymali do kontroli dwa busy wypełnione po sam sufit bagażami. Kierowcy, obywatele Ukrainy w wieku 33 i 39 lat,  zapewniali, że w pakunkach znajdują się wyłącznie zakupione przez nich towary oraz prezenty dla rodzin.

yi329w47jwfmn2hxkeruzg4pqch7aoo3

Bagaże uniemożliwiały szczegółowe sprawdzenie wnętrza pojazdu. Straż Graniczna podjęła decyzję o ich wypakowaniu.W trakcie kontroli przestrzeni ładunkowej odkryto cztery częściowo zdemontowane, nowoczesne motocykle marki Yamaha, Ducati, Honda oraz Husqvarna. Na podstawie numerów wybitych na elementach konstrukcyjnych pojazdów strażnicy graniczni ustalili, że jednoślady pochodzą z kradzieży. Zginęły zaledwie kilka dni wcześniej na terytorium Niemiec.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl