Koronawirus poza kontrolą we Włoszech – uderzy również w branżę motocyklową.

- MotoRmania

Jeżeli wirus będzie się dynamicznie rozprzestrzeniał ludzie pozostaną w domach, co będzie mieć oczywisty wpływ na wiele przedsiębiorstw – w tym producentów motocykli.

Pamiętajmy, że sytuacja rozwija się dynamicznie- jeszcze kilka dni temu Włosi byli biernymi obserwatorami tego co się dzieje na świecie, a dzisiaj są krajem obserwowanym ( ponad 220 zachorowań i już 12 zgonów – pierwsze zachorowania wśród dzieci). W kraju zaczyna dominować psychoza, opakowania maseczek osiągają ceny 50 euro, a ludzie reagują agresją na widok chińczyków. Z tego co wiemy wszystkie fabryki motocyklowe funkcjonują normalnie, ale jeżeli wzrost liczby zachorowań się  nie zatrzyma należy spodziewać się rychłego zamknięcia fabryk na terenach północnych – uderzy to w takich producentów jak MV Agusta, Moto Guzzi, Aprilia a także w nowy ambitny projekt jakim stał się zakup Bimoty przez Kawasaki. Możemy założyć, że dostawy części do włoskich motocykli będą znacznie utrudnione.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl