Kobieta na „uturbionym” Nikenie.. WYMIATA!

- MotoRmania

Sarah Lezito jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych stunterek świata, i zupełnie nie przeszkadza nam, że mówi po francusku.

Kompletnie nie rozumiemy co ta dziewczyna mówi, ale to nie ma znaczenia.. Ważne jest jak jeździ. Nie wiemy skąd pomysł na jazdę Nikenem, który chociaż teoretycznie ma prawo mieć miano motocykla, w redakcji Motormanii na takie miano nie zasłużył. Być może francuski oddział Yamahy chciał pokazać, że ten trójkołowy pojazd może być „cool”. Tyle tylko, że aby Sarah mogła swobodnie robić stunty maszyna została uturbiona, a moc znacznie podniesiono. Sarah opowiada o wszystkich modyfikacjach. Ważne jednak jak jeździ…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl