Jak samolotem to tylko w kasku! Zobacz co tam się dzieje.

- MotoRmania

Goście Moto Angeles, którzy wracali w sobotę do Polski mają za sobą bardzo ciekawą podróż.

Okazało się, że kask może się przydać w podróży lotniczej. Chroni całą twarz i kiedy obsługa lotniska oraz stewardesy wyglądają w taki sposób ( zdjęcia Radka jednego z ostatnich gości  Moto Angeles)  to przestajesz mieć skrupuły i wrzucasz skorupę na głowę.

received_286437092340253

Radek tego nie zrobił, ale my znamy kogoś kto się nie patyczkował. Podróż do Polski z Moto Angeles zamieniła się w niemalże trzydniową gehennę. W niedzielę już nie można było lądować w Polsce więc przekierowano lot do Berlina. Tam po wielogodzinnym oczekiwaniu, nad ranem w poniedziałek podstawiono autobusy. Ostatecznie dopiero w poniedziałek po południu przekraczano Polską granicę.

IMG_20200316_113626697_HDR

Potem kierunek na Wrocław, i ostatecznie trójmiasto. Tak jeden z naszych gości wracał do domu, ale sądząc po kilometrowych korkach jakie w tej chwili są na granicach to prawdziwych dramatów będzie więcej. Trzymamy za wszystkich kciuki, Trzeba zacisnąć zęby i przeczekać ten ciężki okres.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl