Jak samolotem to tylko w kasku! Zobacz co tam się dzieje.
MotoRmania
18 marca 2020

Goście Moto Angeles, którzy wracali w sobotę do Polski mają za sobą bardzo ciekawą podróż.

Okazało się, że kask może się przydać w podróży lotniczej. Chroni całą twarz i kiedy obsługa lotniska oraz stewardesy wyglądają w taki sposób ( zdjęcia Radka jednego z ostatnich gości  Moto Angeles)  to przestajesz mieć skrupuły i wrzucasz skorupę na głowę.

Radek tego nie zrobił, ale my znamy kogoś kto się nie patyczkował. Podróż do Polski z Moto Angeles zamieniła się w niemalże trzydniową gehennę. W niedzielę już nie można było lądować w Polsce więc przekierowano lot do Berlina. Tam po wielogodzinnym oczekiwaniu, nad ranem w poniedziałek podstawiono autobusy. Ostatecznie dopiero w poniedziałek po południu przekraczano Polską granicę.

Potem kierunek na Wrocław, i ostatecznie trójmiasto. Tak jeden z naszych gości wracał do domu, ale sądząc po kilometrowych korkach jakie w tej chwili są na granicach to prawdziwych dramatów będzie więcej. Trzymamy za wszystkich kciuki, Trzeba zacisnąć zęby i przeczekać ten ciężki okres.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły