Idiotyzm, czy pozytywne szaleństwo? Spontaniczny przejazd po przęśle mostu…

- MotoRmania

No cóż, jesteśmy jak najbardziej za pozytywnymi objawami szaleństwa w społeczeństwie, ale czy tutaj ryzyko nie było zbyt duże?

Nagły podmuch wiatru? No dobra – załóżmy, że  jest bezwietrznie i można to wyeliminować. Ale może niespodziewana przeszkoda na górze? Rząd śrub, jakiś konstrukcyjny dystans w łączeniu niewidoczny z dołu ? Ok, można było teoretycznie najpierw to jakoś sprawdzić. Jak? Może dronem? Z drugiej strony gdyby autorzy mieli drona to pewnie użyliby go również do nagrania. Nie wiemy jaki był przebieg wypadków.. Ale ryzyko tego przejazdu oceniamy jako DUŻE!  Może nieco zbyt duże biorąc pod uwagę przejeżdżające na dole samochody, i fakt, że upadek z takiej wysokości chyba bardzo źle by się skończył. Z drugiej strony facet jest fascynującym wariatem..

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl