„Icon” promuje niebezpieczną jazdę na ulicach? Co sądzisz o najnowszym clipie?

- MotoRmania

Dzisiaj firmy coraz częściej przygotowują materiały filmowe, które mają inspirować i zwracać uwagę na promowaną markę – co sądzicie o tym?

Firma Icon produkuje ubrania motocyklowe, chętnie wykorzystywane przez sunterów. W takim klimacie jest zrobiony najnowszy materiał promocyjny opublikowany wczoraj przez Icon Motosports pod tytułem „Icon Hooligan”.  W skrócie film przedstawia kontrolowany terror na mieście – sporo palenia gumy, sporo jazdy na kole. Wszystko na ulicach. Co sądzicie o takiej inspiracji? Uwolnienie pozytywnej energii czy promowanie niebezpiecznego zachowania na mieście?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl