Harley-Davidson GMC Sierra- 390 tys. zł.

- MotoRmania

Nie masz czym wozić swojego Harleya? To Tuscany Motor Company sprzeda ci furę.

2020-harley-davidson-8gmc-sierra

To pierwsze GMC robione z logiem H-D, do tej pory do wersji specjalnych pick-up trucków były wybierane Fordy.  Tegoroczny wygląd został zainspirowany przez Harleya-Davidsona Fat Boya i obejmuje 65 specjalnych elementów, w tym przeprojektowany przedni zderzak i błotniki, 22-calowe frezowane aluminiowe koła, niestandardową rurę wydechową z aluminiowymi końcówkami, pomarańczowe hakii, otwór wentylacyjny maski, zegary Harley-Davidson ze stali nierdzewnej i skórzane fotele z dwukolorowymi przeszyciami w romby. Symbole H-D znajdują się właściwie wszędzie, ale mimo to udaje się zachować ich nienachalny, subtelny charakter.

2020-harley-davidson-zgmc-sierra

Model będzie oferowany w dwóch wersjach: Summit White lub Satin Steel Metallic.  Wyprodukowanych zostanie tylko 250 sztuk w edycji specjalnej, a ceny na poziomie 94 995 USD w zasadzie są cenami dla koneserów.

2020-harley-davidson-4gmc-sierra 2020-harley-davidson6-gmc-sierra 2020-harley-davids2on-gmc-sierra 2020-harley-davidson-7gmc-sierra 2020-harley-davidson-gmc-sierra 2020-harley-davidson-gmc-3sierra

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl