Harley-Davidson GMC Sierra- 390 tys. zł.
MotoRmania
13 stycznia 2020

Nie masz czym wozić swojego Harleya? To Tuscany Motor Company sprzeda ci furę.

To pierwsze GMC robione z logiem H-D, do tej pory do wersji specjalnych pick-up trucków były wybierane Fordy.  Tegoroczny wygląd został zainspirowany przez Harleya-Davidsona Fat Boya i obejmuje 65 specjalnych elementów, w tym przeprojektowany przedni zderzak i błotniki, 22-calowe frezowane aluminiowe koła, niestandardową rurę wydechową z aluminiowymi końcówkami, pomarańczowe hakii, otwór wentylacyjny maski, zegary Harley-Davidson ze stali nierdzewnej i skórzane fotele z dwukolorowymi przeszyciami w romby. Symbole H-D znajdują się właściwie wszędzie, ale mimo to udaje się zachować ich nienachalny, subtelny charakter.

Model będzie oferowany w dwóch wersjach: Summit White lub Satin Steel Metallic.  Wyprodukowanych zostanie tylko 250 sztuk w edycji specjalnej, a ceny na poziomie 94 995 USD w zasadzie są cenami dla koneserów.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły