Dżinsy Motto Wear Dragonar XT mogą być Twoje!
MotoRmania
5 grudnia 2013

Przemek Saleta w okresie przedświątecznym robi się łagodny jak baranek i dzieli z bliźnimi tym, co ma najlepsze. Dlatego macie okazję otrzymać dżinsy Motto Wear, które są jego ulubionym strojem casualowym na motocykl.

Spodnie Motto Wear Dragonar XT to model, który jest nowością na rok 2014. To limitowana wersja super luźnych i stylowych jeansów dla motocyklistów ceniących wyjątkowe wzornictwo. Model ten jak kameleon w każdym roku zmienia swój wygląd.

Spodnie Dragonar XT wykonane są z jeansu. W nowym modelu miejsca newralgiczne, narażone na przetarcie, podszyte są nowym, wysoce odpornym na ścieranie 100-procentowym Kevlarem® DuPont(TM). Na kolanach znajduje się regulowany i wyjmowany protektor KNOX® z certyfikatem CE. Na biodrach znajdują się miejsca na opcjonalne protektory biodrowe mocowane za pomocą rzepa.

Ty możesz mieć pierwszy egzemplarz, który został zaprojektowany od podstaw i wykonany w Polsce. Made in Poland rządzi!

Napisz w komentarzu, jakim jeździsz motocyklem, a jaki chciałbyś otrzymać pod choinkę.

Spośród wszystkich wpisów jutro o godzinie 20-tej Przemek wylosuje jeden, a jego właściciel otrzyma tę wyjątkową parę spodni!

Aktualizacja[6.12.2013 godz 20:16]
Uprzejmie informujemy, że szczęśliwym posiadaczem dżinsów Motto Wear Dragonar XT został: Marcin Piszczyk ze Złotego Stoku

Cała redakcja z Przemkiem na czele serdecznie gratuluje! Czekamy na maila z adresem do wysyłki oraz podaniem rozmiaru: redakcja(małpa) motormania.com.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły