Dlaczego nie możesz przyjechać na Los Cojones?

- MotoRmania

Luty, słońce, zero deszczu.. Sleep, eat, ride, repeat!

Trening Los Cojones w haciendzie Motormanii to pięć dni jazdy jakiej większość z przyjeżdżających gości jeszcze nigdy nie doświadczyło. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o tej możliwości to zobaczcie co mają do powiedzenia uczestnicy.

 

Powód dla którego nie możecie już przyjechać zimą i wczesną wiosną 2020 na Los Cojones jest prosty – do końca kwietnia nie mamy już miejsc. W maju zostały ostatnie. Potem robimy przerwę i w wakacje zapraszamy dzieci z rodzicami na turnusy poświęcone najmłodszym. Na tygodnie treningowe, o nieco mniejszym reżimie niż program „Los Cojones” ( bez porannych ćwiczeń cross fitowych) zapraszamy w październiku i listopadzie :).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl