Czym jeździ „najnowszy” Batman? Pomijając, że nie potrafi jeździć i się przewraca :).

- MotoRmania

Zdęcia do najnowszej części Batmana rozpoczęły się na ulicach Glasgow.

Zrzut ekranu 2020-02-23 o 08.52.47

Każdy pożądny Batman powinien mieć Batmobil i Bat-motocykl – w tym przyadku Batcycle. Na filmie kaskader zastępujący odgrywającego główną rolę Roberta Pattisona pokazał, że producenci mogli wydać pieniądze trochę lepiej – zatrudniając kogoś kto potrafi zahamować na mokrym :).

Zrzut ekranu 2020-02-23 o 08.52.53

Ale pytanie brzmi: jakiego motocykla użyto w tej części Batmana? Ktoś się domyśla jaka była baza? My nie potrafimy –  brytyjska prasa dopatruje się „jakiegoś Harleya”. Kto wie, kto wie, kto powie?

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl