Co będzie widział AUTOPILOT! Zobacz nagranie.

- MotoRmania

Można się bać autopilotów, nie lubić, nie chcieć.. Ale technologia jest fascynująca, a jej elementy wchodzą już także do motocykli.

Tesla opublikowała właśnie nagranie uwidaczniające co widzi i analizuje jej autopilot. Pozwala nam ono zrozumieć ile danych jest przetwarzanych przez komputer i zrozumieć lepiej na czym to polega. Systemy dotyczące motocykli będą wykorzystywać zarówno kamery jak i radary ( to w przypadku Kawasaki) i będą się wzorować na takich systemach jak ten. Zróbcie sobie krótki skok do przyszłości.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl